SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 8448246
nr 844 8246
Matskedar
6 st, Silver, olika, 350g ca, bland annat, 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2013
kl 20:26:23
30/8 22:38:34
31/8 16:21:11
1.000 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Majolika